Nie masz jeszcze konta? Utwórz nowe

Zarządzanie kontem

Windows 10 Pro / Enterprise LTSC 2021 Upgrade (+ prawo do użytkowania Windows 11 Pro)

PL
polski i ponad 10 innych języków
 • GB angielski
 • DE niemiecki
 • CZ czeski
 • SK słowacki
 • RU rosyjski
 • HU węgierski
 • FR francuski
 • PT portugalski
 • ES hiszpański
 • IT włoski
 • + kilka innych języków
product-img_Windows-10-Pro-Ent-LTSC-2021-Upgrade_0.5x
Zdjęcie ma charakter poglądowy. Produkt dostarczamy bez opakowania.
product-img_Windows-10-Pro-Ent-LTSC-2021-Upgrade_0.5x
express-delivery
Rodzaj oprogramowania:
używane, bezterminowe
Wariant: elektroniczny certyfikat
DostępnyDostawa elektroniczna w 5 minut
Tymczasowo niedostępny
Dostawa na adres e-mail
1 124 zł
239 zł
293,97 zł z VAT (23%)
Logo Grenke
Zakup poprzez leasing
Dowiedz się więcej

Chcesz skonsultować swój projekt i otrzymać indywidualną ofertę cenową? Skontaktuj się z nami.

Oferta indywidualna

Dokumentacja prawna gotowa do audytu

Produkt ten jest oprogramowaniem używanym, dla którego prawo definiuje 4 warunki wymagane do legalnego przeniesienia własności oprogramowania.

Dostarczamy deklarację pierwszego właściciela potwierdzającą spełnienie wszystkich warunków prawnych:

 1. Pierwszym krajem użytkowania był kraj należący do UE/EOG lub Szwajcaria.
 2. Produkt został w całości opłacony na rzecz właściciela praw autorskich.
 3. Produkt jest wieczysty, bez ograniczeń czasowych w użytkowaniu.
 4. Produkt nie jest już użytkowany przez pierwszego właściciela.

Częścią dokumentacji prawnej jest również oświadczenie Forscope o nieużywaniu produktów.

Chcesz wiedzieć więcej o dostarczanych dokumentach? Sprawdź nasz artykuł.

 • Możliwość przenoszenia (aktywacja online)
 • Dla jednego urządzenia
 • Bez terminu wygaśnięcia
 • Obejmuje możliwość aktualizacji do Windows 11 Pro
 • Do zainstalowania i aktywacji jako pełna wersja wybranego systemu operacyjnego
 • Możliwość wyboru między Windows 10 Enterprise LTSC (2021), Windows 10 Pro oraz Windows 11 Pro
Rodzaj produktu:
pełna wersja; na podstawie aktualizacji (upgradu) w oparciu o umowę z właścicielem praw autorskich
Forma dystrybucji:
zbiorcza (OLP, EA lub podobny); elektroniczny certyfikat
Używane oprogramowanie:
tak; dostarczamy wszystkie wymagane dokumenty potwierdzające zgodność z prawem UE
Ważność:
bezterminowa
Przenoszenie:
możliwość przenoszenia
Sposób instalacji:
instalacja z pliku instalacyjnego producenta (udostępniamy link do pobrania pliku)
Architektura:
32/64 bit
Wersja językowa:
wielojęzyczna
Kompatybilność MS Office:
MS Office Standard, MS Office Pro Plus i samodzielne aplikacje MS Office
Kompatybilne kody produktu (P/N):
KW4-00244
Koniec wsparcia:
12.01.2027
 • Certyfikat dla oprogramowania
 • Dokumentacja potwierdzająca zgodność z prawem UE
 • Potwierdzenie zakupu (faktura)
 • Plik instalacyjny do pobrania
Procesor:
1 GHz
Pamięć:
1 GB RAM (32-bit); 2 GB RAM (64-bit)
Wolne miejsce na dysku:
16 GB (32-bit); 20 GB (64-bit)
Grafika:
procesor graficzny DirectX 9 z napędem WDDM 1.0

Windows 10 Pro / Enterprise LTSC 2021 Upgrade (+ prawo do użytkowania Windows 11 Pro)

Warunki licencjonowania

Ten produkt umożliwia instalację systemu Windows 10 Enterprise LTSC 2021, Windows 10 Pro lub Windows 11 Pro. Wybrane oprogramowanie można zainstalować i aktywować bezpośrednio jako pełny, samodzielny system operacyjny.

Używane licencje na oprogramowanie dla systemu Windows 10 Pro można wykorzystać do bezpłatnej aktywacji systemu Windows 11 Pro, ale tylko jeśli pierwszy właściciel (pierwszy nabywca) sprzedał je w październiku 2021 r. (lub później), kiedy to Microsoft udostępnił bezpłatną aktualizację z systemu Windows 10 do Windows 11. Ten produkt spełnia wyżej wymienione warunki.

Dlaczego mogę zainstalować pełną wersję wybranego systemu operacyjnego, jeśli produkt ma w nazwie „Upgrade” – uaktualnienie? Czy nie muszę najpierw zainstalować innego systemu operacyjnego i dopiero wtedy go zaktualizować?

„Upgrade” w nazwie odnosi się do właściwości systemów operacyjnych sprzedawanych za pośrednictwem komercyjnego kanału licencjonowania firmy Microsoft (Volume). Wszystkie nowe produkty Windows OS z kanału dystrybucji zbiorowej Volume są sprzedawane jako uaktualnienia do już posiadanej kwalifikującej się licencji OEM lub detalicznej. Jednakże, gdy licencja z kanału Volume zostanie odsprzedana i stanie się używanym oprogramowaniem, warunek posiadania licencji na kwalifikujący się podstawowy system operacyjny przestaje obowiązywać (dotyczy tylko pierwszego właściciela), ponieważ między sprzedawcą (Forscope) a kupującym nie obowiązuje już umowa licencyjna firmy Microsoft zawierająca taką klauzulę.


Dodatkowe opisy zasad licencjonowania firmy Microsoft są dostępne tutaj (w języku angielskim):
Volume Licensing Reference Guide for Windows and Windows Server
Downgrade Rights Guide for Windows and Windows Server


Warunki instalacji

Aby zainstalować system Windows 10 Enterprise LTSC, należy użyć plików instalacyjnych dostarczonych przez naszą firmę przy zakupie. Narzędzie Media Creation Tool może nie działać z kluczem produktu dostępnym dla tego rodzaju licencji.

Aby zainstalować system Windows 10 Pro, należy użyć narzędzia Media Creation Tool dla systemu Windows 10.

Aby zainstalować system Windows 11 Pro, należy użyć narzędzia Media Creation Tool dla systemu Windows 11. Przed próbą zainstalowania systemu Windows 11 należy upewnić się, że komputer lub laptop spełnia wymagania sprzętowe dla systemu operacyjnego Windows 11.

Czy muszę najpierw zainstalować system Windows 10 Pro lub Enterprise, aby uaktualnić go do wersji Windows 11 Pro?

Nie, Windows 11 Pro może być zainstalowany i aktywowany bezpośrednio, bez żadnego wcześniejszego systemu na komputerze lub laptopie.


Opis produktu

Windows 10 ProWindows 10 EnterpriseWindows 11 Pro
Windows 10 Pro
Nowa, ulepszona wersja systemu przeznaczona dla profesjonalistów i ludzi biznesu

System Windows 10 Professional to system stworzony specjalnie dla ludzi biznesu. Najnowsze oprogramowania zaspokaja potrzeby tych, którzy w maksymalny sposób chcą wykorzystać ciągłe postępy w dziedzinie rozwoju oprogramowania z korzyścią dla swoich firm. Prezentowany Windows pozwala na szybkie i efektywne zarządzanie danymi chronionymi przez wbudowane funkcje bezpieczeństwa. W parze z pozostałymi innowacjami jego użytkowanie w firmie jest niezwykle efektywne.

Niezawodny partner w biznesie

Windows 10 stał się niezawodnym partnerem biznesowym, który w przyjemny sposób pomoże osiągnąć postawione przed sobą cele. System pozwala przykładowo na zalogowanie się do komputera w sposób zdalny lub korzystanie z firmowej domeny z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

Martwisz się o bezpieczeństwo swoich danych? Dzięki rozszerzonej pod względem funkcjonalności aplikacji BitLocker nie musisz już tego robić. Program potrafi bowiem przykładowo szyfrować dyski wewnętrzne jak i zewnętrzne USB. Z kolei Local Group Policy pozwala za jednym kliknięciem na skonfigurowanie ustawień w domenie firmy.

W przypadku, gdy Twoja firma korzysta Azure Active Directory, istnieje dodatkowo możliwość zalogowania się do tego programu bezpośrednio przez Windows 10 Professional.

Co więcej, z ulepszoną funkcją Windows Update dla Biznesu wszelkie aktualizacje systemowe możesz dokładnie zaplanować wybierając odpowiedni dla siebie termin ich przeprowadzenia. Od tej pory nic nie będzie przeszkadzać Ci podczas pracy.

Wielozadaniowość

Poprzez możliwość używania większej ilości aplikacji na jednym ekranie, pracowanie i podróżowanie stanie się jeszcze wygodniejsze. Windows 10 Professional pozwoli Ci bowiem całkowicie skupić się na pracy a nie na zarządzaniu ustawieniami Twojego urządzenia. System umożliwia więc efektywne zarządzanie biznesem nawet wówczas, kiedy Cię nie ma w biurze. Używając przykładowo funkcji Remote Deskop możesz z każdego miejsca, przez cały czas pracować nad swoimi projektami łącząc się ze swoim komputerem bez konieczności siedzenia przed jego ekranem. Możesz stale analizować czy zarządzać wszystkimi aplikacjami, plikami i dokumentami w jednym otwartym oknie przy użyciu Task View. To dla Ciebie za mało? Zawsze istnieje możliwość włączenia na raz kilku wirtualnych maszyn w aplikacji Hyper - V.

Continuum

Continuum to nowa funkcja, dzięki której Windows jest w stanie wykryć rodzaj sprzętu, który używasz i wybrać najodpowiedniejszy dla niego interface - otwarte przez Ciebie okna zostaną automatycznie dopasowane rozmiarem do wielkości monitiora. Proste, prawda?

 

Microsoft Edge

Nowa przeglądarka systemu Windows 10 – Windows Edge sprawi, że strony internetowe zaśpiewają jak im zagrasz. Dzięki Microsoft Edge możesz pisać, modelować czy zaznaczać interesujące Cię treści bezpośrednio na stronie internetowej po czym od razu dzielić się nimi ze znajomymi i bliskimi. Udoskonalone pole adresu podpowie jakiej strony szukasz jeszcze przed tym aż skończysz ją pisać, a nowy layout usunie wszystkie niepotrzebne treści z wyników wyszukiwania. Co więcej, z Microsoft Edge bateria Twojego komputera wytrzyma dłużej niż podczas używania Chrome’a czy Firefox’a.

Personalizacja

Jeżeli Twój komputer posiada czujnik biometryczny Windows Hello rozpozna Cię i pozdrowi. Dzięki temu zostajesz zwolniony z pamiętania i wpisywania haseł.

Windows 10 Enterprise

Windows 10 Enterprise jest rozwiązaniem polecanym dla dużych firm – zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Pro, ale wykorzystuje także ważne narzędzia bezpieczeństwa i zarządzania, które są niezbędne do sprawnego funkcjonowania bardziej złożonych struktur firmowych.

Główne różnice między Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise leżą w bezpieczeństwie, ponieważ w tym zakresie największe firmy są najbardziej wrażliwe. Enterprise oferuje dodatkowo Kontrolę Aplikacji Windows Defender, funkcjonalność Guard oraz Zaawansowaną Ochronę Przed Zagrożeniami (ATP). Inną bardzo ważną zaletą Enterprise w porównaniu do Pro jest usługa Device Health w Windows Analytics, która pozwala użytkownikom identyfikować i naprawiać problemy na poziomie urządzenia, np. typowe awarie.

Inne funkcje wprowadzone w systemie Windows 10 Enterprise to:

 • Zarządzanie i wdrażanie – DirectAccess (pozwala użytkownikom zdalnym na dostęp do sieci wewnętrznych za pośrednictwem systemu typu VPN, który ustanawia dwukierunkowe połączenie z Internetem); AppLocker (pozwala administratorom na ograniczanie dostępu do aplikacji na urządzeniach mobilnych); Managed User Experience, Microsoft Application Virtualization (App-V), Microsoft User Environment Virtualization (UE-V);
 • Bezpieczeństwo – Credential Guard, Device Guard;
 • Windows fundamentals – Windows to Go, BranchCache.


Celem Windows 10 Enterprise LTSB oraz LTSC jest zapewnienie stabilności poprzez ograniczenie zmian w funkcjonalności systemu Windows, zachowując tylko kluczowe aktualizacje zabezpieczeń i poprawki dotyczące błędów. W rezultacie, te wydania Windows nie zawierają wielu aplikacji wymagających regularnych aktualizacji, takich jak:

- Microsoft Edge
- Microsoft Store
- Cortana
- OneDrive
- Windows Ink
- Microsoft Mail
- Kalendarz 
- OneNote
- Pogoda 
- News
- Sport 
- Money
- Zdjęcia 
- Kamera 
- Muzyka 
- Zegar

Windows 10 Enterprise LTSC pomoże Twojej firmie lepiej zarządzać zadaniami, zmniejszy stres dla operatorów systemów, zapewni zaawansowane funkcje bezpieczeństwa w twoim środowisku IT i przyniesie wspaniałe rezultaty w mgnieniu oka.

Windows 11 Pro

Zastanawiasz się nad aktualizacją do Windows 11, ale nie masz pewności, jakie ma nowe funkcje? Dowiedz się o jego głównych cechach w naszym artykule.

Product request

Podsumowanie

Twój zakup został dodany do koszyka