Nie masz jeszcze konta? Utwórz nowe

Zarządzanie kontem

Microsoft 365 Business Premium – 1 rok

PL
polski i ponad 10 innych języków
 • GB angielski
 • DE niemiecki
 • CZ czeski
 • SK słowacki
 • RU rosyjski
 • HU węgierski
 • FR francuski
 • PT portugalski
 • ES hiszpański
 • IT włoski
 • + kilka innych języków
product-img-forscope-Microsoft-365-Business-Premium@0.5x
Zdjęcie ma charakter poglądowy. Produkt dostarczamy bez opakowania.
Rodzaj oprogramowania:
subskrypcja
Wariant: elektroniczny certyfikat
DostępnyDostawa elektroniczna w 1-2 dni
Tymczasowo niedostępny
Dostawa na adres e-mail
1 089 zł
1 339,47 zł z VAT (23%)

Chcesz skonsultować swój projekt i otrzymać indywidualną ofertę cenową? Skontaktuj się z nami.

Oferta indywidualna

 • Możliwość przenoszenia (aktywacja online)
 • Subskrypcja na 1 rok dla 1 użytkownika
 • Może być używany jako nowa subskrypcja lub odnowienie
 • Ważne: subskrypcje Microsoft nie podlegają zwrotowi.
Rodzaj produktu:
pełna wersja
Forma dystrybucji:
subskrypcja; elektroniczny certyfikat
Ważność:
1 rok
Przenoszenie:
możliwość przenoszenia
Sposób instalacji:
instalacja z pliku instalacyjnego producenta (udostępniamy link do pobrania pliku)
Architektura:
32/64 bit
Kompatybilność z systemem:
Windows, macOS, Android, iOS
Wersja językowa:
wielojęzyczna
Kompatybilność MS Office:
MS Office Home and Student, MS Office Home and Business, MS Office Professional
Kompatybilne kody produktu (P/N):
J29-00003
 • Certyfikat dla oprogramowania
 • Dokumentacja potwierdzająca zgodność z prawem UE
 • Potwierdzenie zakupu (faktura)
 • Plik instalacyjny do pobrania
Procesor:
dwurdzeniowy 1,6 GHz
Pamięć:
4 GB RAM
Wolne miejsce na dysku:
4 GB (dla Windows); 10 GB (dla Mac)
System operacyjny:
Windows 7, 8.1, 10; dwie najnowsze wersje systemu macOS
Rozdzielczość ekranu:
1280×768 lub wyższa
Grafika:
procesor graficzny DirectX 9 z napędem WDDM 2.0

Microsoft 365 Business Premium – 1 rok

Microsoft 365 Business Premium to kompleksowy pakiet produktów i usług dedykowany firmom poszukującym wszechstronnych rozwiązań. Zawiera on narzędzia i aplikacje dostępne w edycji Standard oraz dodatkowe funkcje zaawansowanej ochrony przed cyberzagrożeniami i zarządzania urządzeniami. Ten plan subskrypcyjny jest wysoce zalecany dla użytkowników Microsoft Azure.

Zawartość produktu:
 • Aplikacje pakietu Office (wersje komputerowe, internetowe i mobilne): Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access (tylko na PC), Publisher (tylko na PC).
 • Microsoft Teams – spotkania online i wideokonferencje nawet dla 300 użytkowników.
 • 1 TB pamięci masowej w chmurze OneDrive na użytkownika.
 • Exchange Onlineskrzynka pocztowa 50 GB i niestandardowy adres domeny e-mail.
 • SharePoint Online – platforma współpracy do zarządzania i przechowywania dokumentów.
 • Prawa dostępu do usługi Azure Virtual Desktop (AVD) – dostęp do zwirtualizowanych pulpitów i aplikacji w chmurze
 • Zaawansowana kontrola nad urządzeniami, danymi i zabezpieczeniami dzięki usługom Microsoft Intune, Azure Information Protection i Microsoft 365 Defender.
 • Uprawnienia do uaktualnienia systemu do Windows 10 Pro – subskrybenci tego planu mogą skorzystać z uaktualnienia (upgrade'u) systemu Windows 7 Professional lub Windows 8.1 Pro do systemu Windows 10 Pro.
 • Uprawnienia do uaktualnienia systemu do Windows 11 Pro – subskrybenci tego planu mogą skorzystać z uaktualnienia (upgrade'u) systemu Windows 10 Pro w wersji 2004 lub nowszej do systemu Windows 11 Pro.

Licencjonowanie

Microsoft 365 Business Premium pozwala każdemu użytkownikowi w pełni zainstalować aplikacje Pakietu Office na 5 urządzeniach mobilnych, 5 tabletach i 5 komputerach PC, laptopach lub Mac. Z jednej subskrypcji może korzystać jeden użytkownik.

Ten plan subskrypcji może być użyty do uruchomienia nowego konta administracyjnego lub dodany do istniejącego konta Microsoft 365 Admin Center. Należy pamiętać, że nie można go używać ze zwykłym, niebiznesowym kontem Microsoft. Dodatkowo, mogą go nabyć wyłącznie firmy zatrudniające do 300 pracowników. Większe firmy muszą zakupić plany Microsoft 365 Enterprise.

Cechy produktu

Wszystkie aplikacje i usługi Microsoft 365 aktualizowane są na bieżąco, a oprócz poprawek błędów i aktualizacji zabezpieczeń natychmiast otrzymujesz wszystkie najnowsze funkcje.

Word 365 zapewnia narzędzia do szybkiego i łatwego tworzenia nowocześnie wyglądających i przejrzyście skonstruowanych dokumentów. Ciągłe udoskonalenia w wykrywaniu błędów ortograficznych i gramatycznych, w połączeniu z funkcjami rozpoznawania mowy i Microsoft Translator (tłumaczem), pomagają w pisaniu, niezależnie od używanego języka. Word 365 oferuje również przekształcanie dokumentów do formatu PDF lub na interaktywne, łatwe do udostępniania strony internetowe.

Excel 365 pomaga szybko i precyzyjnie operować różnymi typami i ilościami danych. Twórz arkusze kalkulacyjne na podstawie szablonów i przekształcaj dane w atrakcyjne, przejrzyste i zrozumiałe dokumenty. Przyśpiesz wprowadzanie twierdzeń matematycznych dzięki funkcji Ink Equations, która automatycznie przekształca odręcznie pisane równania w użyteczne formuły, i prezentuj wyniki analizy danych w atrakcyjny wizualnie sposób za pomocą wykresów, diagramów, a nawet modeli 3D.

PowerPoint 365 prezentuje zdjęcia, pomysły biznesowe, plany lub raporty w bardzo wyszukany sposób. Przedstaw swoją opowieść i pomysły w bardziej dynamiczny sposób dzięki bogatym animacjom, animacjom, Morph, Zoom, modelom 3D i wielu innym. Korzystaj ze znaczników "@" w komentarzach, aby dać współpracownikom znać, kiedy potrzebujesz ich wkładu i ciesz się szybką współpracą z dowolnego miejsca.

Outlook 365 to wiodąca w branży aplikacja do wysyłania wiadomości e-mail, przechowywania kontaktów, zarządzania zadaniami oraz organizowania kalendarzy osobistych i grupowych. Ustalaj priorytety w swoim planie działania dzięki funkcji Priorytetowa skrzynka odbiorcza, która sortuje najważniejsze wiadomości e-mail w zakładce "Priorytetowe", a mniej istotne w zakładce "Inne", oznaczaj współpracowników w wiadomościach e-mail za pomocą polecenia "@" lub wybierz godzinę, która odpowiada wszystkim i zaplanuj spotkania w różnych strefach czasowych.

W programie OneNote 365 można osadzać prawie wszystkie typy plików, od arkuszy kalkulacyjnych programu Excel po klipy wideo, spełniając nawet najbardziej wymagające potrzeby związane z prowadzeniem notatek. Aplikacja może zostać zsynchronizowana na wszystkich używanych urządzeniach, dzięki czemu można opisywać wrażenia i notatki w swoim cyfrowym notatniku z dowolnego miejsca.

Microsoft Teams to popularne i szeroko stosowane oprogramowanie do pracy zespołowej oparte na chmurze, którego główne funkcje obejmują przesyłanie wiadomości, udostępnianie plików, rozmowy wideo i spotkania. Wysoce elastyczne rozwiązanie MS Teams jest odpowiednie dla firm każdej wielkości. Dzięki integracji z wieloma innymi produktami i usługami Microsoft, takimi jak Exchange, PowerPoint i SharePoint, MS Teams umożliwia współpracę nad treścią w czasie rzeczywistym zarówno pracownikom lokalnym, jak i zdalnym, na różnych urządzeniach i platformach, w tym Windows, macOS, Android i iOS.

OneDrive zapewnia do 1 TB miejsca na pliki oraz dodatkowe usługi synchronizacji. Łączy on wszystkie Twoje pliki w ramach usługi Microsoft 365 oraz na wielu różnych platformach i urządzeniach, a także pozwala na płynne i intuicyjne udostępnianie i współpracę nad projektami z innymi członkami zespołu.

Twórz bazy danych za pomocą Access 365, nawet jeżeli nie jesteś ekspertem lub nie umiesz pisać kodu! Ten skuteczny system zarządzania pozwala łatwo przechowywać, sortować, analizować, podsumowywać i prezentować ogromną ilość danych. Najnowsza wersja zawiera wiele zaawansowanych narzędzi i funkcji.

Publisher 365 pomoże ci w łatwym tworzeniu, personalizacji i udostępnianiu szerokiej gamy profesjonalnych publikacji. Mogą one dotyczyć marketingu, materiałów sprzedażowych przeznaczonych do druku, publikacji na stronie internetowej, czy newsletterów - Publisher stanowi pomoc w szybkim osiągnięciu jak najlepszych wyników.

Exchange Online wdraża hostowane rozwiązanie do obsługi wiadomości podobne do możliwości Microsoft Exchange Server – zapewnia użytkownikom dostęp do wiadomości e-mail, skrzynki pocztowej, kalendarza, kontaktów i zadań z komputerów PC, Internetu i urządzeń mobilnych.

SharePoint Online pomaga przedsiębiorstwom tworzyć, udostępniać i zarządzać treścią, witrynami, wiedzą, obszarami roboczymi i aplikacjami w ramach całej organizacji. Dzięki SharePoint możesz wzmocnić pracę zespołową i współpracę pomiędzy różnymi działami, pozwalając im szybko znaleźć i udostępnić wszystkie potrzebne informacje wewnątrz i na zewnątrz Twojej organizacji.

Azure Virtual Desktop (AVD) zapewnia łatwą i intuicyjną wirtualizację pulpitów i aplikacji dzięki uproszczonemu zarządzaniu, wielosesyjnemu systemowi Windows 10, optymalizacjom dla aplikacji pakietu Office oraz integracji i obsłudze usług pulpitu zdalnego (RDS).

Azure Information Protection (AIP) pozwala firmom i organizacjom klasyfikować, skanować i chronić ważne dokumenty, wiadomości e-mail i inne pliki, stosując różne etykiety do wybranych treści.

Microsoft Intune to funkcja platformy Azure, która zapewnia dedykowane narzędzia do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) i aplikacjami mobilnymi (MAM), dając administratorom kontrolę nad funkcjami urządzeń, opcjami użytkownika i aplikacjami na telefonach, tabletach i laptopach wykorzystywanych w organizacji.

Microsoft 365 Defender służy jako ujednolicony pakiet obronny dla przedsiębiorstw w sytuacjach przed i po włamaniu. Skierowany jest do specjalistów ds. bezpieczeństwa, pozwalając im zapewnić zintegrowaną ochronę przed złośliwymi atakami. Defender koordynuje wykrywanie, zapobieganie, badanie i reagowanie w różnych punktach końcowych powszechnie używanych przez organizacje, takich jak tożsamości użytkowników, skrzynki e-mail i aplikacje.


Szukasz rozwiązania hybrydowego? Sprawdź poniższy artykuł i dowiedz się, jak w pełni wykorzystać zarówno produkty wieczyste, jak i te oparte na subskrypcji!
Office 2019, Microsoft 365, a może jedno i drugie?

Product request

Podsumowanie

Twój zakup został dodany do koszyka